Spor Danışmanlığı

Size uygun spor nedir, fitness programları nasıl belirlenir, diyet listeleri nasıl hazırlanır?

Sportif hedeflerinize ulaşmanız için uzmanımızdan alacağınız doğru bir beslenme planı ve uzman spor eğitmenlerimizin uygulayacağı çalışmalar eşliğinde kişisel fitness, vücut geliştirme, kilo kaybetme, kilo alma ve geçirilmiş herhangi bir sportif sakatlık sonrası uygulanacak çalışmalarla hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olabiliriz…

Bize Sorun

Spor danışmanlığı veya diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili soru ve görüşleriniz için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kilo Yönetimi

Kilo Verme
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından sağlık, fiziksel, mental ve ruhsal olarakta tam bir iyilik hali olarak tanımlanmaktadır. Sağlığın korunması ve geliştirilmesinde sağlıklı beslenmenin önemi bilimsel açıdan bilinen bir gerçektir. Bizim de amacımız buradan hareketle profesyonel anlamda sizlere daha doğru daha bilimsel hedefe yönelik bir beslenme programını besin danışmanımızla birlikte şekillendirip hedeflerinize ulaşmak için beslenmenize uygun antrenman programı oluşturmak.

Kilo Alma
Özellikle spor yapan bireyin performansının artmasında ve başarılı olmasında sporcu beslenmesinin önemi büyüktür spor yapan birey uygun antrenman ve yaşam tarzı ile sağlıklı beslendiğinde performansı olumlu ölçüde etkilenir, burada yapılacak olan beslenme alışkanlığı spor eğitmenimizin size vereceği antrenman programının süresine ve yüklenme şiddetine göre değişmektedir. Bizim de amacımız buradan hareketle profesyonel anlamda sizlere daha doğru daha bilimsel hedefe yönelik bir beslenme programını besin danışmanımızla birlikte şekillendirip hedeflerinize ulaşmak için antrenmanıza uygun beslenme programı oluşturmak.

Aile Spor Danışmanlığı

Buradaki çalışmamızda spor yapan veya yapmak isteyen bireylerin aile içi sportif eğilimine göre yönlendirme ve spor eğitimini üstlenerek bireylerin hedef ve istekleri doğrultusunda onlara gerekli olan eğitimi ve bilgiyi aktarmak.

Kişisel Spor Danışmanlığı

Sporcuların veya spor yapan bireylerin doğru ve bilinçli bir şekilde kişisel hocalarımız eşliğinde programlar düzenleyip takibini yaparak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.