Corporate Fitness

Egzersiz, fitness, vücut geliştirme, kilo alma, kilo verme, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam…

Hizmetlerimiz

Kuruluş amacımız özellikle kurumsal firmalarda kendi bünyesinde oluşturulan veya oluşturulmak istenen sosyal ve sportif amaçlı spor merkezleri kurma veya kurulmuş olan spor merkezlerinin işletilmesini saglamak, bunun yanısıra ticari spor merkezleri ve siteler olmak üzere büyük ve küçük ölçekli sosyal veya ticari işletmelere sportif destek ve danışmanlık vermek ayrıca yetiştirilmek üzere spor eğitmeni adaylarına eğitimler vermek…

Profesyonel ekibimizle kişiye özel uygulanan sportif çalışmalarla sizleri egzersiz hedeflerinize ulaştırmak, fitness, vücut geliştirme, kilo alma, kilo verme hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak.

Kurucu

Benim antrenör olarak amacım sizin yaşam kalitenizi artırmak için sportif açıdan hedefleriniz doğrultusunda yapılması gerekenleri belirleyip hedefinize doğru emin adımlarla ilerlemenizi sağlamak zor bir yol gibi görünebilir ancak kişisel bir antrenörle egzersiz programına başlamak, yapacağımız teknik destek ile bir yol haritası hazırlamak ve ilerlemek sizi güvenli bir şekilde hedefinize ulaştıracaktır. Eğer hedefiniz kilo vermek, kilo almak veya formda kalmak ise biz sizin fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Bazı eğitmenler vardır ki bir eğitmen gibi durmaz bir çok eksiklikleri olduğu halde müşterilerini yanlış yönlendirmekte, bunun sonucunda düzeltilmesi zor olan sakatlıklar meydana gelmektedir. Aslında bu noktada size gelen sporcuyu her anlamda değerlendirmek gerektiğidir.bunu yaparkende hem sosyal hem psikolojik hem de beslenme konusunda da doğru yönlendirmek ve kişiyi varmak istediği hedeflerine ulaştırmak olmalıdır.

Aslında bizler kendi doğamıza (hareketlilik) aykırı olarak yaşamaktayız.
Neden derseniz ilk insanlar önce avının peşine düşer, avını yakalar ve sonrasında avını yerdi, sürekli bir hareket hali vardı. Ancak günümüz şartlarında insanlar bir odanın içerisinde 8-10 saat belki daha uzun süreler hareketsiz bir şekilde zaman geçirmekte ve olası problemlere açık hale gelmektedirler “işte bu noktada insanların kendine ve geleceğine yatırım yapması gerekmektedir” bunu da bilinçli bir şekilde destekli veya desteksiz yapmak zorundasınız; çünkü zamanla birlikte metabolizma hızınız yavaşlayacak, hayat kaliteniz ekonomik anlamda arttıkça daha az hareket etmeye başlayacaksınız. Örneğin, en kısa mesafeye dahi arabayla gideceksiniz, oysa aracınız yokken bu mesafeyi yürüyerek farkında olmadan hareketli bir şekilde gerçekleştirirdiniz, özetle ben 14 yaşımdan itibaren rekabet sporları içerisinde yetiştim edindiğim bilgi ve tecrübe ile kişinin nasıl antrene edileceğini, nasıl bir direnç uygulanması gerektiği konusunda bilgi sahibi olup halen eğitim almakta ve vermekteyim.

GELİN BU YOLA BİRLİKTE ÇIKALIM,
HEDEFLERİNİZE DOGRU UYGUN EGZERSİZLER VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA İÇİN BANA İZİN VERİN.

ÖZKAN KESKİN

Beykent  Üniversitesi (yüksek lisans)
MBA (tez konusu; şirketlerde spor)
Marmara Üniversitesi (lisans)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu
TFF Futbol Antrenör Eğitimi
Pamukspor Beslenme ve Personal Training Eğitimi
Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitimi
Darüşşafaka Fitness Festivali
Türkiye’de Spor Bilimlerinin Gelişimi Konf.
Fitnesstürk Fitness Eğitimleri
Encore pilates, Prospor Pilates
Life Fitness Academy Personal Training, Fit Test, Goal Setting, Flexibility
Schwinn Bicycle Eğitimi
T.S.S.F 1* Eğitmen Balık Adam
A.C.S.M Personal Training
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Fed. Antrenörü

Corporate Fitness Paylaşım Sistemi