En kolay spor - KOŞU!

Koşu Danışmanlığı

Takım Kurma

İnsan yapısal olarak bir aileye bir çevreye ve bir guruba ait olmak ister ;Takım çalışmasının en önemli yanı da aidiyetlik ve birlikte başarma duygusunu tatmaktır.Takım çalışması bir orkestra gibi gücünü takımın uyumundan alır bu nedenle ekibi oluşturan bireylerin hepsi birbirinin performansından sorumludur.Ortak bir amaç uğruna en az iki kişinin bir araya gelerek bir bütünü oluşturmasıdır.

Bizim amacımız ise şirket için de ve dışında çalışan personelden takımlar oluşturarak bu takımların kendi içinde, kurumsal oyunlarda ve Uluslar arası yarışlarda takım olarak katılıp başarı elde etmesini sağlamak için takımların amaçları doğrultusunda planlı çalışmalar yaparak hedeflerine ulaştırmaktır.

Kondisyon Gelişimi

Bir sporcunun fiziksel ve ruhsal açıdan aktiviteye hazır olunuşluğudur.

Bizim amacımız belirli bir amacı olan bireyler ve takımların kondisyon kapasitelerini belirleyerek onları hedeflerine ulaştıracak çalışmalar yaparak gelişimlerini saglayıp en yüksek düzeyde kondisyonlarını kalıcı olarak tutmaktır.

 

Maraton Eğitim Programı

Maratoncu olmak (koşucu olmak)çok kolay olmasada geçmişte ne kadar spor yaptığınıza hangi tempoda koştuğunuza bakılmaksızın sağlık sorunu olmayan her bireyin yapabilecegi bir aktivitedir.Özellikle koşucular için mesafe ne olursa olsun koşmanın fiziksel ve mental bir test olduğu unutulmamalıdır.

İşte bu noktada bizler sporcularımızın durumlarını değerlendirerek onları 5 km de ,10 km de, 21 km de ve 42 km de koşabilecek duruma getiriyoruz.

Bize Ulaşın

Koşu danışmanlığı veya diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili soru ve görüşleriniz için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk başlarda sadece fitness ile ilgilenirken, Özkan Hoca’nın tavsiyesi ve yaptığı programlar üzerine koşuya başladım. Önceleri sadece 5-10 km koşarken, bir baktım bu sene Berlin’de 5. maratonumu koşmuşum. Sadece fit kalmak degil, sportif disiplini yaşamının her alanında özümsemek  isteyen herkese Özkan ile spora başlamasını tavsiye ederim.

Tansal Kurtuluş

Trade Marketing Snr. Manager, Vodafone